UWAGA

Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Gratuluję! Właśnie podjąłeś słuszną decyzję. 

Będziesz potrafił odnaleźć się w dokumentacjach maszyn i układów elektrycznych. Kurs Praktycznie o podstawach dokumentacji elektrycznych, jest kluczem do większej samodzielności i pewności w pracy.

Ale zanim przejdziesz dalej i dokończysz zamówienie, mam coś jeszcze….

Co byś powiedział, gdybyś mógł jeszcze nauczyć się jak odczytywać i zrozumieć logiki sterowania zbudowane na układach przekaźnikowych - a takich w przemyśle można spotkać najwięcej.

Dzięki temu, że zamawiasz mój kurs Podstawy dokumentacji elektrycznych w praktyce, chciałbym Ci to wynagrodzić i zaoferować Ci dodatkowy materiał, w którym omawiam w szczegółach dokumentację i logikę sterowania układu zasilania silnika zasilanego z przemiennika częstotliwości.

Dzięki temu nie tylko będziesz znać podstawy budowy dokumentacji elektrycznych, ale również na przykładzie pracującego układu poznasz zasadę jego działania.

W dodatkowych lekcjach omawiam w szczegółach budowę układu napędowego, czyli układu zasilania i sterowania silnika z wykorzystaniem przemiennika częstotliwości.

 
Na podstawie schematu poznasz dokładnie budowę układu mocy oraz układu sterowania. Ponadto wyjaśnię Ci zasadę działania oraz sposób interpretacji logiki sterowania. To wszystko na przykładzie rzeczywiście pracującego układu.

Dzięki temu oprócz umiejętności poruszania się po dokumentacji elektrycznej oraz odczytania schematu zdobędziesz wiedzę przydatną m.in przy podłączaniu, uruchamianiu oraz serwisowaniu przemysłowych układów.

Nie daj się zaskoczyć na rozmowie rekrutacyjnej pytaniami o odczytanie schematu i omówienie zasady działania układu.

Możliwość dołączenia to tego kursu masz tylko i tylko na tej stronie

Nie będę Cię oszukiwać że wartość tego to ponad 3000 PLN, ale tutaj możesz to nabyć razem z kursem za 247 PLN

Podsumowując

Dostajesz łącznie 160 minut rozszerzonego kursu Podstawy dokumentacji elektrycznych w praktyce wraz z omówieniem szafy napędowej na podstawie schematu oraz zasady działania całego układu napędowego

W cenie 247 PLN

Najniższa cena z ostatnich 30 dni - 227 PLN

Dołącz do

aktywnych Kursantów

Ale jest pewien haczyk.

Po opuszczeniu tej strony już jej nie zobaczysz!

Dlatego podejmij najlepsza decyzję, popraw swoją pozycję i zaoszczędź czas.

Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie.

Tego kursu nie sprzedaję na żadnej innej stronie.

Możesz go nabyć TYLKO tutaj i TYLKO teraz!

Poza tym będziesz mógł od razu zacząć naukę!

Copyright © strefaie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone